מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר התעשייה הבסיסית המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).שירות תחזית המניות ממגזר התעשייה הבסיסית הוא שירות חדש מבית I Know First.


שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 15/09/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-18/09/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.16%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, ה מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 15/09/2017 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית MTOR עם תשואה מרשימה של 8.46%. מניות בולטות נוספות: מניית SID אשר הניבה תשואה של כ-7.93% מניית BZH -שהניבה תשואה של כ-5.08% וכל זה בתקופה של ב–3 ימים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 3.16% לעומת תשואה של 0.33% של מדד ה S&P 500

חברת מריטור עוסקת בפיתוח, ייצור ומכירת מערכות בלמים ופתרונות נלווים ליצרני רכב וציוד אוטומציה ברחבי העולם. החברה מספקת מוצרים בעיקר ליצרני משאיות, כולל מערכות ורכיבים, מערכות השהיה, בלמים ועוד. בנוסף, החברה מספקת מערכות תמסורת ומוצרים נלווים למגוון יישומים מסחריים ותעשייתיים. החברה מספקת את מוצריה תחת שמות המותג מריטור, יוסליד, מסקוט, טראקטכניק ועוד.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.