מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: 9.47% ב–3 ימים

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר התעשייה הבסיסית המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).שירות תחזית המניות ממגזר התעשייה הבסיסית הוא שירות חדש מבית I Know First.


שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 29/08/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-01/09/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 5.36%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 29/08/2017 לטווח של ב–3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית. המניה המומלצת בחבילה זו GGB הניבה תשואה מרשימה של 9.47%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית SID עם תשואה של 8.65% וכן מניית EXP עם תשואה של 8.01% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 5.36% לעומת תשואה של 1.32% של מדד ה S&P 500.

חברת גרדאו עוסקת בייצור ומכירת פלדה גולמית ומוצרים נלווים. החברה מייצרת פלדה מברזל, גרוטאות ברזל וברזל יצוק לשימוש בתעשיות החקלאות, המנועים, הייצור והבנייה האזרחית. מוצרי החברה כוללים מסמרים, מוטות, חוטים, לוחות, אבקות, קורות ועוד. לחברה 52% בעלות בחברת Dona Francisca Energetica, המפעילה בברזיל תחנת-כוח בעלת קיבולת של 125 וואט והיא פועלת בברזיל, ארגנטינה, קנדה, צ'ילה, קולומביה, ארה"ב ואורוגוואי. גרדאו נוסדה ב-1901 ומרכזה בפורטו-אלגרו, ברזיל.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות