השבוע התבשרה חברת I Know First שהיא מועמדת בתחרות הפינטק היוקרתית של Benziga ב -3 קטגוריות שונות. בקטגוריית, Influential data scientist מועמד המייסד-שותף של I Know First, ד"ר ליפא רויטמן, האלוגריתם מועמד גם בקטגורית כלי ניתוח הנתונים הטוב ביותר והמוצר בעל הביצועים יוצאי הדופן. מוזמנים להצביע עבורנו עבור כל אחת מהקטגוריות. אנו גאים על המועמדות בפרס היוקרתי.

להצבעה וסיקור הפרסים לחץ כאן

פרסי Benzinga Fintech הושקו בשנת 2015 ומטרתם לשבח חדשנות ומצוינות בכל ענפי שוק ההון. השנה יתקיים פרסי Benzinga Fintech ב- 19 בנובמבר 2019 בעיר ניו יורק. הזוכים הקודמים כוללים את ג'ואנה למברט, מנהלת כללית כספים וטכנולוגיה של Oath ו- Yahoo! ודניס לאונרד, מנהל בכיר באסטרטגיה תאגידית גלובלית של פייפאל.

ליפא רויטמן הוא  ד"ר לכימיה ממכון ויצמן למדע, בעל תואר לכימיה וכימיה אורגנית מאוניברסיטת נובוסיבירסק שברוסיה, דוקטורט בכימיה אורגנית ופוטוכימיה ממכון ויצמן למדע. בעל פוסט דוקטורט בכימיה פולימרית מאוניברסיטת Akron שבארה"ב. בעל רקע עשיר במתמטיקה וסטטיסטיקה ועיקר התמחותו העיקרית היא תורת הכאוס ובשילובה עם יישומי בינה מלאכותית.

ד"ר רויטמן הוא מייסד-שותף וראש מחקר ופיתוח בחברת I Know First. הוא אחראי על תכנון פיתוח, אפיון ויישום של פתרונות חיזוי מבוססי הבינה המלאכותית של החברה ומסחר אלגוריתמי בשוק ההון. בנוסף, תחומי האחריות האחרים שלו כוללים פיתוח אסטרטגיות מסחר כמותיות, אפיון, פיתוח ויישום של אסטרטגיות מסחר כמותיות, יישומי מסחר אלגוריתמים ופתרונות Big Data  עבור קרנות גידור ולקוחות מוסדיים.

20 ד"ר רויטמן הוא בעל 20 ניסיון של מחקר בתחום הבינה המלאכותית ו  Machine Learning ומתמחה בפיתוח אלגוריתמים לחיזוי השווקים הפיננסיים על בסיס תורת הכאוס.