10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.


  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 5/8/2018
  תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-6/8/2019)
  אחוז דיוק: 70%
  מסחר אלגוריתמי
  מסחר אלגוריתמי chart

  תחזית מניות מומלצות ממדד ה- S&P 500 מתאריך 5/8/2018 הניבה תשואות מרשימות בטווח של בשנה. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית TREX . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CGNX ומניית MOH . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת טרקס עוסקת בייצור והפצה של מוצרי עץ ופלסטיק עבור שימושים מסחריים ופרטיים בצפון אמריקה. החברה מייצרת תרכובת עץ-פולימר על ידי שימוש בנסורת עץ ובפוליאתילן; מוצרי Trex Origins, הכוללים משטחים חלקים; Trex Accents, הכוללים משטחים חלקים מצד אחד ומחוספסים מצד שני ואת קו מוצרי Trex Brasilia, משטחים דמויי עצים טרופיים במגוון צבעים משתנים. החברה משווקת את מוצריה לקבלנים, חברות בנייה, מפיצים, קמעונאים ולקוחות פרטיים בארה"ב וקנדה. טרקס הוקמה ב-1996 ומרכזה בווינצ'סטר, וירג'יניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.