חבילת מניות מומלצות של חברות בעלות אחריות חברתית- סביבתית כוללת תחזיות למניות המומלצות ביותר, בהתבסס על רשימת 100 החברות היציבות והאחראיות של מגזין Barron's. החברות נבחרות ע"י המגזין בהתבסס על 3 קריטריונים מרכזיים: אחריות סביבתית, חברתית ותאגידית לאחר מכן אנו משלבים את התחזית המעודכנת של אלגוריתם הבינה המלאכותית ומסמנים את המניות המומלצות ביותר היום. תחזית המניות כוללת 20 מניות בעלות אות מגמה חיובי או שלילי. על פי דירוג האות מגמה ורמת המובהקות נבחרות המניות העדיפות לקנייה או מכירה.

  • Top 10 החברות היציבות והאחראיות לפוזיציית לונג (קנייה)
  • Top 10 החברות היציבות האחראיות לפוזיציית שורט (מכירה)

שם החבילה: תחזית חברות בעלות אחריות חברתית – סביבתית המבוססת
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 5/1/21
תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-5/4/21)
אחוז דיוק: 80%
תחזית חברות בעלות אחריות חברתית - סביבתית
תחזית חברות בעלות אחריות חברתית - סביבתית_hebrew chart

תחזית חברות בעלות אחריות חברתית – סביבתית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 חודשים ,בלטה חבילת תחזית חברות בעלות אחריות חברתית – סביבתית המבוססת. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית WFC . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית ZION ומניית GE . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

חברת וולס פארגו פועלת כחברת אחזקות בנקאית ומספקת שירותי בנקאות, ייעוץ וניהול השקעות ושירותים פיננסיים נלווים. החברה מפעילה רשת המונה כ-6,200 סניפי בנק בארה"ב, נכון לתחילת שנת 2006, המציעים מגוון שירותים ללקוחות פרטיים, מסחריים ומוסדיים. שירותים אלה כוללים בנקאות מסחרית ופרטית, בנקאות השקעות, ביטוחים, ייעוץ השקעות, משכנתאות ואשראי למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. שירותים פיננסיים אחרים כוללים מימון למגזר החקלאות, נכיון חובות לקוחות, מימון מלאי מסחרי, בנקאות סחר בינלאומי, אשראי צרכני, ליווי עסקים קטנים, עסקאות אשראי בשוק הרכב מול סוכנים וצרכנים, ליסינג לציוד מסחרי, הון סיכון, שירותי ברוקרג', שירותי מחשוב ועיבוד מידע, ניהול הון סיכון, שירותי נאמנות ואשראי וליווי נדל"ן מסחרי. החברה פועלת באמצעות סניפי בנק, נציגויות ומשרדים בינלאומיים, הוקמה ב-1929 ומרכזה בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.