אני מאוד מרוצה מהמוצר. אני מפתח תוכנה, ומתעסק בAI בעצמי (עיבוד שפה), הנתונים והאפליקטיביות אינם מובנים מאליו.
לא רק שהתוצאות מדהימות, האופן שבו התוצאות מוצגות ומנותחות, מאפשרות מבט מושכל על הזדמנויות, כמו גם ניתוח ניהול סיכון מדויק עבור התיק כיוון שמצורף מדד הסתברות בנוסף לעוצמת התנודה.
באמת מוצר וכלי תומך החלטה יוצא מן הכלל.

-פליקס פ.

4 מניות שקניתי ע"ס התחזיות שקיבלתי מכם, ארבע המניות הן: CAMT ,ALGN ,CC ,CHGG תCC נקנתה מהתחזית ל 3 חודשים. שאר השלוש נקנו ע"ס התחזית לשנה. מניות CAMT ,ALGN ,CHGG עלו בצורה דרמטית: 29%, 58% ו- 45% בהתאמה. אלו רווחים עצומים. כי הן ניקנו ע"ס התחזית לשנה.

– משה ל.

בחנתי את ביצועי החבילה הפנדומנטלית שלכם מסוף אוקטובר ואני רואה שהתשואות הן לא פחות מפנטסטיות.- אדם ב.

שירות פנטסטי, יש הרבה דברים שמבדילים את האלגוריתם של I Know First, מניסיוני. אחת מהן היא היכולת למצוא ולסנן הזדמנויות בשוק המניות בהתבסס על אלגוריתם הבינה המלאכותית החזק שלהם. זה מאפשר לך ללמוד על מאפיינים רבים הנכללים במציאת מניות שלפני זינוק

יונתן ט.

היי,  קצת פידבאק  – 20% רווח ביומיים רק באמצעות מניות, 100% פגיעה בכל טווחי הזמן. תודה רבה! ". וויליאם בי. 

אני משתמש באלגוריתם של  I Know First  במשך כ 4 שנים , ויצרתי אסטרטגיות אלגוריתמיות ממש יעילות באמצעותו, זה לא רק לנצח את השוק, אבל לעשות זאת על בסיס מידע הרבה יותר טוב עם סיכון מותאם.- אריק ת.

"התחזית מסייעת לעקוב אחר הכניסה והיציאה של כסף בשוק ובכך מספקת כלי אמין המאפשר לבנות אסטרטגיות מסחר דרכו."

מנוי

כלי מעולה לזיהוי הזדמנויות השקעה על בסיס יומי

נתן ב.

"סכום המנוי החודשי כוסה כבר ביום המסחר הראשון, שירות טוב מאוד – תודה!"

-מנוי לשירות

"אני מנוי רק כמה חודשיםד לשירות ועם זאת, השירות שלך עזר לי לזהות כמה הזדמנויות בשוק. זה היה אינדיקטור מאוד מועיל למסחר שלי."

– ריצ'רד ה.

"הערכתי את החופש שהיה לי לנהל את תיק המניות שלי, I Know First מציעה רק הצעות השקעה. הביצועים של תחזיות המניות של I Know First היו מצוינים בטווח הבינוני והארוך".

מנוי לשירות