13.2.2022

עושה רושם שתנודתיות, תהיה מילת המפתח בתיאור השוק השנה. מתחילת השנה שוק המניות חווה תנודתיות רבה. מדד הSP500 ירד ב1.85%, מדד הנאסד"ק ירד ב2.18% והדאו ג'ונס ירד ב-1%. מדד ת"א 35 כמעט ונותר ללא שינוי. הסקטורים הבולטים לחיוב היו סקטור האנרגיה וסקטור הכרייה והמתכות. הסקטורים שבלטו לשלילה היו סקטור שירותי התקשורת וסקטור הטכנולוגיה. אנחנו רואים בחודשים האחרונים כמה חשוב להיצמד לסקטורים שאלגוריתם הבינה מלאכותית מסמן כדי להגן על תיק ההשקעות מתנודתיות זו. האלגוריתם חזה בדיוק של 80% את התפלגות הסקטורים בחבילת תעודות סל בשבוע האחרון. ולא פחות מ50% מהתעודות המומלצות היו מסקטור האנרגיה והנפט (XOP ,OIH ,IXC ,XLE) שזינק השבוע.
חבילת מניות אנרגיה הראתה ביצועים יוצאי דופן בטווח של 3 ימים. וממוצע ביצועי החבילה זינקו בניגוד למגמה השלילית בשוק. גם בטווח של 14 יום החבילה הראתה ביצועים מצוינים. בהובלת המניות EGY ו-PTEN.
חבילת מניות מדד הSP500 הצליחה להכות את המדד עצמו. מניות FCX ו-DAL דחפו את ביצועי החבילה מעלה, בעוד שמדדה SP500 בעצמו סיים בתשואה שלילית באותו טווח זמן של החבילה.
חבילת מניות דיבידנד הראתה ביצועים מרשימים בטווח הקצר. והראתה אחוז דיוק של 90%.
 בימים האחרונים, האלגוריתם מזהה תנועה של כסף למניות הפוסט קורונה עם היחלשותה של המגיפה, "מניות הפתיחה מחדש", כמו CZR, EAT ורבות אחרות מתחילות לצבור תנופה. עיצבנו חבילה מחודשת המכסה את הנכסים שעלולים להיות מושפעים מדעיכת הנגיף ותחילתה של תקופת הפוסט קורונה. החבילה כוללת נכסים כמו חברות תעופה, חברות שייט, אתרי נופש, בתי קזינו, מטבעות קריפטו, שירותי נסיעות ועוד.

לרכישה ופרטים נוספים על החבילות המוצגות מעלה או חבילות נוספת באתר לחץ כאן

לניוזלטר המלא לחץ כאן