10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 17/6/2020
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-24/6/2020)
  אחוז דיוק: 70%
  פוזיציית שורט
  פוזיציית שורט_hebrew chart

  פוזיציית שורט : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 7 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא GNW . אופציות מומלצות ובולטות נוספות STNG וכן NAT . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת ג'נוורת' פייננשל מספקת מוצרים ושירותי ביטוח והשקעות בכל העולם. החברה פועלת בשלוש חטיבות עסקיות: האחת מציעה ביטוחי חיים, ביטוחי טווח-ארוך וביטוחי חיים ובריאות קבוצתיים. חטיבה זו מציעה גם ביטוח הגנת תשלומים, המאפשר ללקוחות פרטיים פירעון תשלומים במקרה של מחלה, אבטלה מאונס, נכות או מוות. חטיבת הפנסיה וההשקעות מציעה אנונות קבועות ומשתנות, ביטוחי חיים וניהול נכסים, מוצרים ייעודיים הכוללים חוזי השקעות תחת התחייבות, הסכמי מימון והסדרים מובנים. חטיבה נוספת מתמחה בביטוחי משכנתאות בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו-זילנד ואירופה, ומאפשרת ללווים לקנות בתים עם סכום מקדמה נמוך. לחברה בסיס לקוחות של כ-15 מליון איש והיא פועלת דרך מתווכים פיננסיים, מבטחים עצמאיים ומומחי מכירות. ג'נוורת' פייננשל הוקמה בשנת 2003 ומרכזה בריצ'מונד, וירג'יניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.