המדדים העיקריים בארה"ב סיימו את השבוע החולף עם ירידות קלות, אך עם זאת מחיר היעד של מדד הSP500  הוא עדיין 4300 לסוף שנת 2022, על פי גולדמן זאקס. החברה מתמחרת עלייה של מעל 5% עד לסוף השנה.
על התנודתיות הרבה בשווקים, אלגוריתם הבינה המלאכותית הצליח לאתר הזדמנויות השקעה שונות.
בטווח של 3 ימים מניות LPI ו-ROCC מהחבילה הפונדמנטלית סיפקו ביצועים מרשימים ומומצא החבילה הצליח לייצר תשואה חיובית יפה בעוד שמדד הSP500 ירד באותה תקופת זמן. החבילה הראתה ביצועים מצוינים גם בטווח הארוך של 3 חודשים.
בטווח של שבוע חבילת TOP10 הצטיינה, כל המניות בחבילה נעו בכיוון החזוי להם. וממוצע ביצועי החבילה הצליח יותר מלהכפיל את ביצועי מדד הייחוס.
האלגוריתם מספק תחזיות ללונג ולשורט( קנייה ומכירה). חבילת אופציות, בטווח של 3 ימים, סימנה 10 מניות לביצוע שורט, וביצועי החבילה היו מעולים וממוצע ביצועי החבילה סיפקו תוצאות מרשימות. בחבילה נבחרות מניות בעלות סטיית תקן גבוהה.
בשוק הישראלי, האלגוריתם סימן השבוע את תדריאן וקאמטק במקומות הראשונים לקנייה בטבלה והמניות זינקו בחדות מיד לאחר מכן. ההמלצות נשלחו בחבילת מניות ממדד ת"א 90. האלגוריתם מספק נוספות לשוק הישראלי כמו: מניות ממדד ת"א 125, מדד ת"א 35, מניות ת"א כללי וחבילת מניות מסקטור הנדל"ן גז ונפט.

תחזית, חד פעמית, למניות ונכסים מומלצים למחצית השנייה של שנת 2022. כמדי חצי שנה האלגוריתם בוחר, בתחזית חד פעמית, את הנכסים המומלצים ביותר לחצי השני של שנת 2022. התחזית כוללת למעלה מ20 נכסים מומלצים מעולמות השקעה שונים כמו: מניות, תעודות סל, מט"ח סחורות ומדדים עולמיים. לרכישה ופרטים נוספים לחץ כאן.

לרכישת אחת החבילות המופעיות מעלה או חבילות נוספות לבחירה לחצו כאן
בברכה,
 צוות I Know First