מדד הSP500 עלה השבוע  ב1.8%, באותו טווח זמן ביצועי התחזיות של I Know First הציגו ביצועים יוצאי דופן והכו את המדד.
בטווח של 3 ימים, ממוצע ביצועי חבילת מניות ממדד הSP500, הצליחה להכות את מדד הSP500. בהובלת המניות המומלצות: OKE ו-DAL שסימן האלגוריתם בתחילת התקופה.
בתקופה של 7 ימים חבילת מניות פארמה הראתה 100% אחוז דיוק במניות המומלצות בחבילה. עם הובלה של המניות SPPI ו-YMAB אשר זינקו בעוצמה. ממוצע ביצועיה המניות יותר משילש את ביצועי המדד לאותה תקופה.
בטווח הזמן של 14 ימים, בחבילת מניות טכנולוגיה ניתן לראות שכל המניות המומלצות נעו בהתאם לתחזית האלגוריתם. עם ביצועים מרשימים בהובלת מניית הטכנולוגיה INOD.
חבילת תעודות הסל הצליחה להראות תוצאות מרשימות גם בטווח הקצר של 3 ימים וגם בטווח של חודש. והצליחה כדרכה לאתר את הסקטורים הטובים ביותר לתקופה שחלפה(אנרגיה, נפט, כריית מתכות). 

אסטרטגיה מומלצת לבחירת מניות, היא בחינת הסקטורים המומלצים לשבועיים הקרובים על ידי האלגוריתם בחבילת תעודות סל, ובחירת מניות מהחבילות הכלליות(TOP20 או מדד הSP500) הקשורות לאותו סקטור או לחילופין מיקוד בחבילות מניות מומלצות מהסקטורים החזקים.

גם בשוק המקומי האלגוריתם הראה הצלחה מרובה החודש, בחבילת מניות ממדד ת"א 125, האלגוריתם סימן את מניית קאנון, ומניית חברה לישראל שזינקו במהלך החודש. וממוצע ביצועי החבילה הכפיל את ביצועי המדד.
בשבוע שעבר פרסמנו בניוזלטר השבועי המלצה וניתוח למניית MOS, המנייה הספיקה לזנק במהלך השבוע בצורה ניכרת.
לרכישה ופרטים נוספים על החבילות המוצגות מעלה או חבילות נוספת באתר לחץ כאן