דבר העורך

משקיעים יקרים,
בשבוע שעבר, מדד הנאסד”ק הגיע לשיא חדש, מונע על ידי העליות של יצרנית השבבים Nvidia. בעוד שמדד ה-S&P 500 היה שבוע רגוע יחסית, מדד הנאסד”ק, העתיר מניות טכנולוגיה השיג ביצועים טובים, מדד הדאו ג’ונס חווה את השבוע השלילי הראשון שלו מזה חמישה שבועות. המדדים המקומים חוו גם הם ירידות, כאשר מדד ת”א 125 ירד ב1% בשבוע האחרון. היכולת של האלגוריתם שלנו לזהות מניות עם ביצועים גבוהים במדדים הללו מדגישה את יעילותו.

האלגוריתם שלנו, המתבסס על אלגוריתמים גנטיים וטכניקות למידה עמוקה, זיהה באופן עקבי מניות עם ביצועים מובילים בקטגוריות השונות. בואו נתעמק מדוע AI הוא שובר שיווין בשוק ההון:

1. הסתמכות על נתונים: שיטות מסורתיות מסתמכות לרוב על נתונים היסטוריים ואינטואיציה אנושית. לעומת זאת, אלגוריתמי AI מנתחים כמויות אדירות של נתונים, חושפים דפוסים ומתאמים שבני אדם עלולים להחמיץ. האלגוריתם של  I Know First מעבד מאסות של נתונים מדי יום, ומספק תובנות מבוססות מידע כמותי המספקות את תחזיות המניות שלנו.

2. יכולת הסתגלות: השווקים הם דינמיים, מושפעים מאירועים גלובליים, מדדים כלכליים ושינויים גיאופוליטיים. אלגוריתם הבינה המלאכותית מסתגל במהירות לתנאים משתנים, לומד ומתקן את התחזיות שלו ללא הרף. יכולת ההסתגלות של האלגוריתם שלנו מבטיחה שהוא יישאר רלוונטי גם בזמנים תנודתיים.

3. קבלת החלטות קרת רוח: הטיות אנושיות יכולות להעיב על כושר השיפוט. AI, לעומת זאת, מקבל החלטות על סמך נתונים בלבד. זה לא מעדיף מניה אחת על פני אחרת בגלל העדפות אישיות או רגשות. הוצאת הרגש מהמשוואה משפרת את דיוק  התחזיות שלנו.

4. מהירות ויעילות: האלגוריתם I Know First מעבד מערכי נתונים עצומים בשניות. הוא סורק אלפי מניות, מדדים ונכסים, ומספק תחזיות במהירות יוצאת דופן. בשווקים המהירים של היום, קבלת מידע בזמן מהיר הוא חיוני.

האלגוריתם של I Know First מיועד למשקיעים פרטיים ומוסדיים כאחד, משקיעים פרטיים יכולים לבחור מתוך עמוד החבילות שלנו את החבילה המתאימה עבורם או להעזר במדריך החבילות, שייסיע לכם למצוא את החבילה המתאימה עבורכם.
משקיעים מוסדיים, יכולים לקבל פתרון מותאם אישית על ידי בחירת הנכסים, השווקים, עולמות ההשקעה, מסגרות הזמן והאסטרטגיות אשר מתאימות בדיוק להם כגופים מוסדיים. גופים מוסדיים יכולים גם לבחור במצב מסחר כמותי אוטומטי לחלוטין, אוטומטי למחצה או ידני, בהתאם לרמת המעורבות והשליטה שלהם. לשירות ללקוחות המוסדיים לחץ כאן.

שבוע טוב!

צוות I Know First