בהתאם לתחזית אלגוריתם הבינה המלאכותית, ה-S&P 500 אכן התמודד עם הירידה השבועית המשמעותית ביותר שלו מאז מרץ 2023, ולא חסך על מדד הנאסד”ק, עם ירידה בולטת של 5.5% במהלך השבוע.
ביום שישי האחרון, מדד הנאסד”ק ירד ביותר מ-2% כאשר Nvidia צנחה ב-10%.
בתקופות אלה של תנודתיות בשוק, הערך של אלגוריתם בעל יכולות חיזוי מתקדמות, הוא בעל יתרון משמעותי.

  • אלגוריתם הבינה המלאכותית סיפק למנייתNvidia (NVDA) את האיתות השלילי החזק ביותר שזוהה מתחילת אפריל. תחזית מדויקת זו היא עדות ליכולת של האלגוריתם לנווט גם בשוק  תנודתי ובלתי צפוי ולספק ללקוחותינו תובנות ואפשרויות פעולה. לאלגוריתם שלנו, קיימות יכולת לזהות הזדמנויות עבור פוזיציות ארוכות וקצרות כאחד. 
  • I Know First גאה להכריז על השותפות החדשה והמרגשת שלנו עם בית ההשקעות מיטב. אחרי שנתיים ארוכות של בנייה ותכנון, הושקה קרן נאמנות מבוססת בינה מלאכותית. הקרן מתבססת על אסטרטגיית מסחר שיטתית AI-POWERED שפותחה על ידי I Know First.  בית ההשקעות מיטב הוא בית השקעות ישראלי מוביל הידוע בניהול פיננסי חדשני ואסטרטגי. החברה מתמחה בניהול תיקים, ומספקת מגוון שירותים הכוללים קרנות נאמנות, קופות גמל מוצרים פנסיונים ומגוון סוגים של אפשרויות השקעה בארץ ובעולם. שיתוף הפעולה המרגש הזה, הוא הצעד הראשון לקראת שלל מוצרים נוספים שמתוכננים לצאת בשנה הקרובה.

לאחר הירידות האחרונות נוצרו הזדמנויות רבות בשווקי המניות, אנו מזמינים אותך להצטרף ונסות את אלגוריתם החיזוי המתקדם שפיתחנו ולגלות את היתרונות שהוא מציע לשוק המניות. חבילות המנויים שלנו מגוונות, ומציעות עולומות השקעה שונים אשר יתאימו לצרכי ההשקעה שלך. במידה ואתה זקוק להכוונה במציאת החבילה המתאימה לך. תוכל להעזר במדריך החבילות שלנו 
במידה ואתה קרן גידור, Family office או בית השקעות, אנחנו נשמח לשתף איתך פעולה כדי לפתח את האסטרטגיה הנכונה המותאמת לצרכים שלך ושל הלקוחות שלך. תוכל ליצור איתנו קשר כאן.

בברכת חג פסח שמח!

צוות I Know First