משקיעים יקרים,
שבוע מסחר נוסף נסגר, כאשר מדד הדאו ג’ונס עלה ב-1.2%, ומסמן את העלייה השבועית החמישית ברציפות שלו. מדד ה-S&P 500 והנאסד”ק הלכו בעקבותיו, ועלו ב-1.5% ו-2.1% בהתאמה, ובכך סגרו את רצף העליות הארוך ביותר מאז פברואר.
אלגוריתם הבינה המלאכותית שלנו, אשר ניזון מאלגוריתמים גנטיים וטכניקות למידה עמוקה, מאתר באופן עקבי מניות עם ביצועים מובילים בעולמות השקעה שונים. היתרונות של שימוש בבינה מלאכותית בשוק המניות הם רבים. אלגוריתמים מבוססים בינה מלאכותית, יכולים לעבד כמויות עצומות של נתונים במהירויות מדהימות, ולספק לסוחרים תובנות וזויות שונות על השוק על מנת לקבל את החלטת ההשקעה הטובה ביותר. האלגוריתם מסוגל לחזות הזדמנויות עתידיות עם רווח פוטנציאלי לטווחי זמן שונים: קצר, בינוני וארוך. יתרה מכך, בינה מלאכותית מסייעת בניהול סיכונים, הפחתת מעורבת הרגש ולמידה מתמדת לשיפור יכולות הניבוי שלה.

אלגוריתם הבינה המלאכותית מתמחה באיתור מניות מומלצות משוק ההון. ובשוק הרבו לדבר בחודש האחרון על מניית GME הידועה בתנודתיות רבה ושהייתה בכוונת של משקיעי Reddit. האלגוריתם סימן את המנייה לקנייה ב2 למאי והמנייה זינקה בלמעלה מ150% בטווח הזמן המומלץ.
מנייה נוספת באותו זמן, הייתה FFIE והייתה בעלת מדד הביטחון הגבוהה ביותר עם 0.44. המנייה זינקה באלפי אחוזים בהתאם לתחזית החיובית שקיבלה מהאלגוריתם לטווח של שבועיים.
האלגוריתם של I Know First מיועד למשקיעים פרטיים ומוסדיים כאחד, שיכולים לגשת אליו דרך פלטפורמות אינטרנט או מובייל. משקיעים פרטיים יכולים לבחור מתוך מבחר חבילות ותוכניות שונות, בהתאם לצרכים וליעדים שלהם במידה והם משקיעים באופן פרטי.
משקיעים מוסדיים, יכולים לקבל פתרון מותאם אישית על ידי בחירת הנכסים, השווקים, עולמות ההשקעה, מסגרות הזמן והאסטרטגיות אשר מתאימות בדיוק להם כגופים מוסדיים. גופים מוסדיים יכולים גם לבחור במצב מסחר כמותי אוטומטי לחלוטין, אוטומטי למחצה או ידני, בהתאם לרמת המעורבות והשליטה שלהם. לשירות ללקוחות המוסדיים לחץ כאן.

שבוע טוב!

צוות I Know First