השבוע הסתיים בעליות מחירים בשוקי המניות. מדד הראסל האמריקאי הוביל את העליות במדדים העיקריים בארה"ב כשעלה ב2.05% בסוף יום המסחר. מדד הSP500 עלה ב1.89% ומדד הנאסד"ק הוסיף לעצמו כ1.79%. זאת ברקע לנתון המכירות הקמעונאיות שהתפרסם ביום שישי האחרון(15.7) שבו דווח שהמכירות עלו בחודש יוני ב-1%, מעל צפי האנליסטים שעמד על 0.9%. שוק המניות נושא את עיניו לדוחות הבנקים הגדולים שאמורים לקבוע את הטון בימים הקרובים, והראשון מבניהם הוא סיטי גרופ, שהפתיע עם תוצאות טובות וסיפק רוח גבית לשווקים.
1.אז כיצד מאתרים את המניות הטובות ביותר להשקעה? אם אין לכם העדפה לסקטור ספציפי בארה"ב, תוכל לבחון את חבילת הTOP10. בחבילה זו האלגוריתם סורק מאגר גדול של מניות אמריקאית(מעל שווקי שוק של 2 מיליארד דולר), וביניהם מאתר את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה ל-6 טווחי זמן שונים בכל יום. המניות נבחרות ממדדים עיקריים שונים, כמו: מדד הנאסד"ק, מדד הSP500 והדאו ג'ונס.
החבילה הראתה ביצועים מעולים מתחילת השנה, נבחן כמה טווחי זמן שונים: תחזית TOP10 לעשר מניות מומלצות לטווח של 3 ימים.  האלגוריתם איתר בחבילה זו את מניית BLDR מסקטור הבנייה. ומניית ENTG מסקטור הטכנולוגיה שצבר תאוצה בימים האחרונים. גם בטווח הזמן של שבוע, הראתה החבילה ביצועים מרשימים שהאלגוריתם סימן את מניית CHWY שיזנקה בעוצמה וביצועי החבילה הכו את המדד ביותר מפי 5. את אותן תוצאות מעולות נוכל לראות גם בטווח הזמן של שבועיים ושל חודש. נזכיר, שבתקופה האחרונה השוק היה תנודתי מאוד ועל אף שקשה למצוא בו יציבות הצליח האלגוריתם לספק ביצועים מצוינים.
2.האלגוריתם מספק תחזית ללמעלה מ13,500 נכסים לשוק ההון. ביניהם שוק הסחורות. למעלה מ-50 סוגי סחורות עיקריים בעולם. לפני כשנה בדיוק האלגוריתם פירסם תחזית סחורות לשנה, בה, שם דגש על מחירי הנפט( קרוד, ברנט) שצפויים לעלות בשנה הקרובה.(^BCOMCOT- נפט ברנט, ^BCOMCL1T- נפט קרוד). בטווח הקצר של 3 ימים סיפק האלגוריתם תחזית מדויקת לשוק הסחורות. בה סימן את הפלדיום והאורניום כנכסים מומלצים להשקעה. ואכן זינקו בעוצמה.

לרכישת חבילת TOP10 או חבילה אחרת מהאתר לחצו כאן