10 מניות כימיקלים מומלצות.
רשימת המניות המומלצות כוללת מניות של חברות בתחום הכימיקלים המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).
שירות תחזית המניות אגרסיביות הוא שירות חדש מבית I Know First. השירות כולל איתור מניות מומלצות "המסוכנות" יותר – כלומר, מניות אשר השקעה בהן טומנת בחובה סיכון גבוה יותר מצד אחד אך גם סיכוי לתשואה משמעותית יותר מצד שני.

  שם החבילה: מניות כימיקלים מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 3/11/2019
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-18/11/2019)
  אחוז דיוק: 90%
  סורק מניות אלגוריתמי
  סורק מניות אלגוריתמי chart

  סורק מניות אלגוריתמי: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של 14 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית FMC . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית GPRE ומניית REX . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת FMC עוסקת בפיתוח וייצור כימיקלים לשימוש במגוון יישומים בחקלאות ובתעשייה. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: חטיבת החקלאות עוסקת בפיתוח וייצור דשנים, קוטלי חרקים וקוטלי עשבים להגנה על חיטה, כותנה, אורז, דגנים, ירקות וגידולים אחרים. חטיבת הכימיקלים המיוחדים מפתחת ומייצרת תערובות ביו-פולימריות המסייעות למרקם, מבנה ויציבות פיזית במשקאות קלים, מוצרי חלב, מוצרי בשר, מוצרי מאפה ותוספי מזון. החטיבה גם מייצרת ליתיום המשמש כמרכיב בתרופות, פולימרים מיוחדים ויחידות אחסון אנרגיה. חטיבת התעשייה מייצרת מגוון חומרים אנאורגאניים כמו אבקת סודה, תחמוצת מימן, תחמוצות שונות וזרחן. FMC הוקמה ב-1884 ומרכזה בפילדלפיה, פנסילבניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.