10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 8/3/2020
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-22/3/2020)
  אחוז דיוק: 100%
  סורק מניות אלגוריתמי
  סורק מניות אלגוריתמי chart

  סורק מניות אלגוריתמי : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 14 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא DK . אופציות מומלצות ובולטות נוספות LDL וכן DXC . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת דלק אחזקות ארה"ב פועלת כחברת אנרגיה משולבת העוסקת בזיקוק נפט, הפצה ומכירה קמעונאית של דלקים ומוצרי אנרגיה. פעילות החברה מאורגנת בשתי חטיבות עסקיות: האחת מפעילה בית זיקוק עצמאי בטיילר (טקסס), להמרת נפט בתפוקה גבוהה. חטיבה שנייה עוסקת במכירה קמעונאית של דלק, בנזין, סולר ומוצרי אנרגיה מזוקקים אחרים באמצעות רשת תחנות דלק וחנויות נוחות ברחבי ארה"ב. החברה הוקמה ב-2001 ומרכזה בפרנקלין, טנסי.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.