לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

  שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 20/8/21
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-23/8/21)
  אחוז דיוק: 80%
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית_hebrew chart

  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 20/8/21 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית ENZ . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית IZEA ומניית WHLR . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת אנזו ביוכים עוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק מוצרי אבחון וזיהוי רפואיים המבוססים על הנדסה גנטית, ביוטכנולוגיה וביולוגיה מולקולארית. מוצרי החברה משמשים לאבחון וזיהוי של מחלות מדבקות, סרטן, כשלים גנטיים ומידע אבחוני נוסף וכוללים ערכות באתר, רדידים, גלאים וראגנטים לסימון ואיתות. בנוסף, עוסקת החברה בפיתוח דרכי טיפול לאיידס, צהבת מסוג B ו-C ומחלת קרון, המבוססים על טכנולוגיה ייחודית בתחום הגנטיקה ומערכת החיסון ובמתן שירותי מעבדה סטנדרטיים לקהילה הרפואית בניו יורק וניו ג'רזי. אנזו ביוכים הוקמה ב-1976 ומרכזה בפרמינגדייל, ניו יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.