רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר הביטוח המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).
בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך עולם מניות הביטוח. האלגוריתם מסמן את ההזדמנויות הטובות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר הביטוח
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 24/4/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-27/4/22)
  אחוז דיוק: 100%
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית_hebrew chart

  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר הביטוח. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית PUK . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AWH ומניית BRO . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  קבוצת הביטוח הבריטית פרודנשל עוסקת במתן שירותים פיננסיים ומכירת מוצרי ביטוח בארה"ב, בריטניה ואסיה. פעילות החברה כוללת חיתום והפצת ביטוחי חיים, קרנות פנסיה, אנונות, מתן שירותי בנקאות משכנתאות ומכשירי השקעה מגוונים. בבריטניה ואסיה מציעה החברה בעיקר מוצרים בהפקדה חודשית, פוליסות מאוחדות ומשתתפות ברווחים ואנונות פנסיוניות. פוליסות הביטוח שמנפיקה חברת הבת Jackson National Life Insurance, הינן אנונות מוטות ריבית, ביטוחי חיים לתקופה מוגבלת, אנונות המשקיעות במדדים ונירות ערך ועוד. פרודנשל מפיצה את מוצרים ושירותיה באמצעות יועצים פיננסיים, בנקים, סוכנים עצמאיים, איגודי עובדים, סוכניות ביטוח וצוותי מכירה ישירה. החברה הוקמה ב-1848 ומרכזה בלונדון.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.