לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות החברות שערכן נמוך מ-10$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

  שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 21/2/22
  תקופת התחזית: חודש (עד לתאריך ה-21/3/22)
  אחוז דיוק: 60%
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית
  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית_hebrew chart

  ניתוח מניות באמצעות בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 21/2/22 לטווח של חודש בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$. המניה המומלצת בחבילה זו RES. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית RYAM ומניית BW . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת RPC עוסקת במתן ציוד ושירותים לתעשיית הנפט והגז. פעילות החברה כוללת אספקת ציוד ושירותים טכניים הכוללים שאיבה בלחץ, התקנת מערכות צנרת, בקרת בארות נפט, כלי עבודה, שירותי התקנת כבלים, שאיבת נוזלים והתקנת מערכות קידוח. בנוסף, מספקת החברה שירותי תמיכה הכוללים השכרת מתקני קידוח וכלים נלווים, שירותי בקרת מערכות צנרת, כלי שיט מסייעים להקמת מתקני קידוח ימיים ושירותי הדרכה. החברה מספקת את שירותיה לחברות נפט וגז בארה"ב ובשווקים נבחרים בעולם. RPC הוקמה ב-1984 ומרכזה באטלנטה, ג'ורג'יה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.