חבילת תחזיות למניות ממדד ה- S&P 100 זו מיועדת למשקיעים ואנליסטים המעוניינים בתחזיות למניות הגדולות המבטיחות ביותר מהמדד האמריקאי למסחר חיובי ושלילי

  • 10 המניות הכי מומלצות לקניה
  • 10 המניות הכי מומלצות למסחר שלילי (שורט)

שם החבילה: מניות ממדד ה- S&P100
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 1/5/22
תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-8/5/22)
אחוז דיוק: 80%
מסנן מניות
מסנן מניות_hebrew chart

מסנן מניות: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 1/5/22 לטווח של 7 ימים בלטה חבילת מניות ממדד ה- S&P100. המניה המומלצת בחבילה זו XOM. מניות בולטות נוספות: מניית FDX ומניית MS -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

חברת אקסון-מובייל פועלת כחברת אחזקות אנרגיה ועוסקת בתחומי הדלק והפטרו-כימיקלים בארה"ב ובעולם. פעילות החברה כוללת חיפוש, הפקה, ייצור, זיקוק ושיווק נפט גולמי וגז טבעי, הפקת מוצרי לוואי לנפט, תעבורה ומכירה של נפט, גז ודלקים, ייצור ושיווק פטרוכימיקלים, גומי סינתטי, אולפינים, פוליאתילן, נוזלים, סלילי פוליפרופילן לאריזות, חומרים ריחניים המופקים מנפט, פלסטיקים מפוליפרופילן ומוצרים נוספים. כמו כן משקיעה החברה בתחנות כוח ברחבי העולם ועוסקת בהפקה וייצור שעווה, שמנים, אספלט וכימיקלים מיוחדים והפעלת תחנות דלק וחנויות נוחות. החברה פועלת בכ-200 מדינות ברחבי העולם, בין היתר בארה"ב, קנדה, אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה, היא הוקמה ב-1870 ומרכזה באירווינג, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.