מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 21/12/21
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-21/3/22)
  אחוז דיוק: 90%
  מסנן מניות
  מסנן מניות_hebrew chart

  מסנן מניות : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 חודשים ,בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית EOG . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית SLB ומניית TTI . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת אי.או.ג'י. ריסורסז עוסקת בחיפוש, הפקה ושיווק גז טבעי ונפט גולמי. מתקני הקידוח וההפקה של החברה מצויים בארה"ב, קנדה, טרינידאד ואזורים אחרים בעולם, כולל בריטניה והים הצפוני. יותר מ-50 אחוז מעתודות הנפט של החברה מצויות בארה"ב, 27 אחוז בקנדה, 23 אחוז בטרינידאד ואחוז אחד בבריטניה והים הצפוני. נכון לסוף שנת 2004 היו ברשות החברה עתודות גז בהיקף 143 מיליון מ"ק וכ-100 מיליון חביות נפט גולמי, גז נוזלי ותעבית. החברה הוקמה ב-1985 ומרכזה ביוסטון.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.