מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 3/8/21
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-3/8/22)
  אחוז דיוק: 80%
  מסנן מניות
  מסנן מניות_hebrew chart

  מסנן מניות: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 3/8/21 לטווח של שנה בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית PDS . מניות בולטות נוספות: מניית PDCE ומניית DK -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של שנה בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת פרסיז'ן דרילינג טראסט פועלת כנאמנות השקעות עבור חברות בת העוסקות במתן שירותים לחברות נפט וגז בקנדה. פעילות החברה מאורגנת בשתי חטיבות עסקיות: האחת עוסקת במתן שירותי קידוח יבשתיים, הקמה והסעדה של אתרים וצוותי קידוח, איתור והפצת ציוד ואספקה וכן ייצור ומכירת ציוד עבור מתקני קידוח. חטיבה שנייה עוסקת במתן שירותי גימור ופינוי בארות נפט, השכרת ציוד בקרה וצינורות לשימוש בבארות נפט ומתן שירותים לצוותים הפועלים בשדות נפט. נכון לסוף שנת 2005 היו בבעלות החברה 230 מתקני קידוח ו-237 מתקני שירות. החברה הוקמה ב-1951 ומרכזה בקלגארי, קנדה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.