חבילת תחזיות למניות ממדד ה- S&P 100 זו מיועדת למשקיעים ואנליסטים המעוניינים בתחזיות למניות הגדולות המבטיחות ביותר מהמדד האמריקאי למסחר חיובי ושלילי

  • 10 המניות הכי מומלצות לקניה
  • 10 המניות הכי מומלצות למסחר שלילי (שורט)

שם החבילה: מניות ממדד ה- S&P100
פוזיצייה: Short
תאריך פרסום התחזית: 15/6/22
תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-22/6/22)
אחוז דיוק: 70%
מסנן מניות אלגוריתמי
מסנן מניות אלגוריתמי_hebrew chart

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המסנן מניות אלגוריתמי מתאריך 15/6/22 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 7 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית DOW . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית F ומניית BRK-B . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

חברת דאו כימיקל עוסקת בייצור ושיווק כימיקלים, פלסטיק, מוצרים חקלאיים וחומרי גלם לתעשיות שונות. קו המוצרים כולל כימיקלים לביצוע כגון אתרי גלייקול, אמינו וחומרים אקריליים, הנמצאים בחומרי ציפוי תעשייתיים, מוצרי טיפוח והגיינה, חומרים לטיפול בגזים ומוצרי חקלאות; לייטקס סינתטי לציפוי ניירות וגיליונות הנמצאים במגזינים, קטלוגים ואריזות מזון; תחליבים מבוססי מים המשמשים כמרכיבים עיקריים בצבעים, דבקים, מוצרי טקסטיל ופקקים. כימיקלים מיוחדים משמשים כמרכיבים פונקציונליים או מעובדים במגוון תהליכי ייצור של מוצרי חקלאות, תרופות, חומרי בניין, כימיקלים, מזון, מוצרים לבית ועוד. פולימרים מאפשרים את המבנה הפיזי והחישתי במוצרי מזון, תרופות, צבעים ועוד. החברה גם עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק חומרים להדברת מזיקים כגון קוטלי עשבים, פטריות וחרקים ופועלת בתחום ביטוחי הרכוש והנזיקין באמצעות חברת הבת Liana Limited. דאו כימיקל משווקת את מוצריה באמצעות צוותי מכירה ישירה, מפיצים וסיטונאים ללקוחות בתחום המזון, תחבורה, תרופות, יצרני מוצרי קוסמטיקה, חברות בנייה ועוד בארה"ב ואירופה. דאו כימיקל הוקמה ב-1987 ומרכזה במידלנד, מישיגן.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.