10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 2/5/22
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-2/8/22)
  אחוז דיוק: 70%
  מסנן מניות אלגוריתמי
  מסנן מניות אלגוריתמי_hebrew chart

  מסנן מניות אלגוריתמי : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 חודשים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא EDU . אופציות מומלצות ובולטות נוספות VTNR וכן TAL . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת ניו אוריינטל אדיוקיישן הינה הבעלים של רשת בתי הספר הגדולה בסין לחינוך פרטי ומקצועי. נכון למרץ 2006, הפעילה החברה 25 מוסדות לימוד, 111 קמפוסים ו-13 ספריות ברחבי סין, אשר משרתים 872 אלף סטודנטים. החברה מציעה מגוון תוכניות לימוד בתואר ראשון ושני לגילאי 18 עד 25, לימודי אנגלית ושפות זרות אחרות תחת שם המותג New Oriental, הכנה למבחני קבלה למוסדות לימוד בארה"ב, פיתוח תוכנה ותכני לימוד, פיתוחים טכנולוגיים ולימודים מרחוק באמצעות האינטרנט. החברה הוקמה ב-1993 ומרכזה בבייג'ין, סין.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.