10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 10/8/21
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-24/8/21)
  אחוז דיוק: 70%
  מסנן מניות אלגוריתמי
  מסנן מניות אלגוריתמי_hebrew chart

  מסנן מניות אלגוריתמי : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 14 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא M . אופציות מומלצות ובולטות נוספות NUE וכן LC . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת מייסי'ז מפעילה רשת מרכזי קניות (בלומינגדייל'ס ומייסי'ז), גלריות רהיטים וחנויות מתמחות אחרות בארה"ב, הפועלות תחת שמות מסחריים שונים. חנויות הרשת בארה"ב, גואם ופורטו ריקו מוכרות ביגוד והלבשת ילדים, גברים ונשים, מוצרי קוסמטיקה, טיפוח ואיפור, ריהוט לבית ושאר מוצרי צריכה. בתי הכלבו פועלים תחת השמות המסחריים בלומינגדייל'ס, דה בון מארש, לזארוס, גולדסמית, מייסי'ז ועוד. בנוסף, החברה משווקת מוצרים בקטלוג בדיוור ישיר, אתרי מסחר אלקטרוניים ונותנת שירותים לזוגות מתחתנים. החברה הוקמה ב-1820 ומרכזה בסינסינטי, אוהיו.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.