חבילת מניות מומלצות של חברות בעלות אחריות חברתית- סביבתית כוללת תחזיות למניות המומלצות ביותר, בהתבסס על רשימת 100 החברות היציבות והאחראיות של מגזין Barron's. החברות נבחרות ע"י המגזין בהתבסס על 3 קריטריונים מרכזיים: אחריות סביבתית, חברתית ותאגידית לאחר מכן אנו משלבים את התחזית המעודכנת של אלגוריתם הבינה המלאכותית ומסמנים את המניות המומלצות ביותר היום. תחזית המניות כוללת 20 מניות בעלות אות מגמה חיובי או שלילי. על פי דירוג האות מגמה ורמת המובהקות נבחרות המניות העדיפות לקנייה או מכירה.

  • Top 10 החברות היציבות והאחראיות לפוזיציית לונג (קנייה)
  • Top 10 החברות היציבות האחראיות לפוזיציית שורט (מכירה)

שם החבילה: תחזית חברות בעלות אחריות חברתית – סביבתית המבוססת
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 7/1/22
תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-11/1/22)
אחוז דיוק: 80%
מניות מומלצות
מניות מומלצות_hebrew chart

מניות מומלצות: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 7/1/22 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת תחזית חברות בעלות אחריות חברתית – סביבתית המבוססת. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית MT . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית WFC ומניית CLR . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

חברת ארסלור מיטל עוסקת בהפקה ומכירת פלדה באירופה ובעולם. פעילות החברה כוללת הפקה, עיבוד ומכירת מוצרי פלדה בסיסיים ומעובדים, בין היתר גיליונות, פלטות, צינורות, קורות ומוטות, פלדה מגולוונת ועוד. מוצרים אלה שמישים בתהליכי ייצור של רכבים, ציוד חקלאי, חומרי בניין, מיכון תעשייתי, גדרות, ציוד מיזוג וחימום אוויר, רהיטים, תהליכי ריתוך, פסי רכבת, יישומים תעשייתיים והנדסיים ועוד. בבעלות החברה מתקני עיבוד והפקת פלדה בהולנד וברחבי אירופה והיא מוכרת את מוצריה בכל רחבי העולם. ארסלור מיטל הוקמה ב-1989 ומרכזה ברוטרדם, הולנד.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.