חבילת מניות חברות בניה מומלצות מיועדת למשקיעים ואנליסטים אשר זקוקים לתחזיות עבור המניות הכי כדאיות בתחום הבניה. החבילה כוללת

  • למעלה 10 מניות בוני בית למיקום הארוך
  • מניות למעלה 10 מניות בוני בית למיקום הקצר

שם החבילה: מניות חברות בניה מומלצות
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 18/4/22
תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-21/4/22)
אחוז דיוק: 90%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים_hebrew chart

מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים מתאריך 18/4/22 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 3 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית WY . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית BZH ומניית KIM . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת וויירהאוזר עוסקת ביערנות, גידול וכריתת עצים, עיבוד ומכירת מוצרי עץ, פיתוח ומכירת נדל"ן. פעילות החברה כוללת את ניהול עסקי היערות, עיבוד וייצור מוצרי עץ ונייר במגוון סוגים, אריזות עץ, מחזור עץ, ניהול נדל"ן ונכסים אחרים. בבעלות החברה יותר מ-26 מיליון דונם של יערות בארה"ב וקו המוצרים כולל לוחות עץ, קורות עץ, לבידי עץ ופורמייקה, עץ כבד וקל, בולי עץ, מוצרי עץ מהונדסים ומעובדים וכן מגוון רחב של מארזים כגון שקיות נייר, קופסאות ואריזות קרטון (גם למוצרים קמעונאים), ארונות וארגזי עץ. החברה מפתחת פרויקטים למגורים בתחום הנדל"ן, כולל בתים פרטיים וקהילות שלמות באזורים עירוניים בקליפורניה, וושינגטון, נבאדה, טקסס, וירג'יניה ומרילנד. וויירהאוזר הוקמה ב-1900 ומרכזה בפדרל וויי, וושינגטון.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.