10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 24/10/2018
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-24/10/2019)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים
  מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים chart

  מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של שנה, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא TREX . אופציות מומלצות ובולטות נוספות KEM וכן RADA . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת טרקס עוסקת בייצור והפצה של מוצרי עץ ופלסטיק עבור שימושים מסחריים ופרטיים בצפון אמריקה. החברה מייצרת תרכובת עץ-פולימר על ידי שימוש בנסורת עץ ובפוליאתילן; מוצרי Trex Origins, הכוללים משטחים חלקים; Trex Accents, הכוללים משטחים חלקים מצד אחד ומחוספסים מצד שני ואת קו מוצרי Trex Brasilia, משטחים דמויי עצים טרופיים במגוון צבעים משתנים. החברה משווקת את מוצריה לקבלנים, חברות בנייה, מפיצים, קמעונאים ולקוחות פרטיים בארה"ב וקנדה. טרקס הוקמה ב-1996 ומרכזה בווינצ'סטר, וירג'יניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.