רשימת המניות המומלצות כוללת מניות מומלצות של קרנות גידור המסומנות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג). שירות מניות מומלצות קרנות הגידור הוא שירות חדש מבית I Know First.

בכל יום האלגוריתם סורק שורה ארוכה של מניות אשר נרכשו לאחרונה ע"י קרנות גידור מובילות. מבין יקום מניות הנ"ל, האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות קרנות גידור
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 22/4/22
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-30/4/22)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות מומלצות לשורט על ידי אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות מומלצות לשורט על ידי אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

  תחזית מניות מומלצות קרנות גידור מתאריך 22/4/22 הניבה תשואות מרשימות בטווח של 7 ימים. המניה המומלצת בחבילה זו AES. מניות בולטות נוספות: מניית DIS ומניית AGNC -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת AES פועלת כחברת אחזקות בתחום החשמל והאנרגיה, ועוסקת בניהול ותפעול תחנות כוח, תמסורת ומכירת חשמל ברחבי העולם. פעילות החברה מאורגנת בארבע חטיבות עסקיות: האחת מתמחה בהפקה ומכירה סיטונאית של חשמל בחוזים ארוכי טווח עבור חברות חשמל ברחבי העולם. חטיבה שנייה פועלת בתחום המכירה הסיטונאית של חשמל בחוזים קצרי טווח ומיועדי מקומות ספציפיים באמצעות תחנות כוח שהיא מפעילה. חטיבה שלישית מחזיקה בבעלות על חברות תשתיות חשמל בעלות זיכיון לאספקה באזורים מוגדרים. חטיבה רביעית מפעילה תחנות כוח ותשתיות ועוסקת בהפקה, תמסורת חשמל, הפצה ומתן שירותים נלווים ללקוחות פרטיים ועסקיים. בבעלות החברה 114 תחנות כוח הפזורות ב-27 מדינות ברחבי העולם ורשת חשמל המספקת כ-89 אלף שעות ג'יגה וואט בשנה. AES הוקמה ב-1981 ומרכזה בארלינגטון, וירג'יניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.