10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  options
  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 4/8/2019
  תקופת התחזית: ב-7 ימים (עד לתאריך ה-12/8/2019)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית
  מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית chart

  מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב-7 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא FOE . אופציות מומלצות ובולטות נוספות AXAS וכן BERY . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת פרו עוסקת בייצור ומכירת תמיסות, חומרים וכימיקלים לשימוש בתהליכי ייצור של מוצרי צריכה ותעשייה. החברה מתמחה בכימיקלים אורגניים ואנאורגניים, פולימרים וחומרים המשמשים לייצור ציפויים לקרמיקה ומתכות, רכיבים אלקטרוניים פסיביים, פיגמנטים, אמייל, דבקים ותוספים לתעשיית הזכוכית, מוצרי פלסטיק שונים, צבעים, פולימרים וכימיקלים מיוחדים לייצור תרופות. החברה משווקת את מוצריה בארה"ב, אירופה, אמריקה הלטינית ואסיה-פסיפיק. החברה הוקמה ב-1919 ומרכזה בקליבלנד, אוהיו.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.