חבילת מניות חברות בניה מומלצות מיועדת למשקיעים ואנליסטים אשר זקוקים לתחזיות עבור המניות הכי כדאיות בתחום הבניה. החבילה כוללת

  • למעלה 10 מניות בוני בית למיקום הארוך
  • מניות למעלה 10 מניות בוני בית למיקום הקצר

שם החבילה: מניות חברות בניה מומלצות
פוזיצייה: Short
תאריך פרסום התחזית: 2/5/22
תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-16/5/22)
אחוז דיוק: 90%
מניות מומלצות למכירה בחסר על ידי אלגוריתם בינה מלאכותית
מניות מומלצות למכירה בחסר על ידי אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

מניות מומלצות למכירה בחסר על ידי אלגוריתם בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 2/5/22 לטווח של 14 ימים בלטה חבילת מניות חברות בניה מומלצות. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית VNO . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AVB ומניית EQR . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת וורנאדו פועלת כקרן נדל"ן ועוסקת ברכישה, פיתוח וניהול נכסי נדל"ן. נכון לסוף שנת 2005 היו בבעלות החברה 86 נכסים משרדיים בניו יורק, וושינגטון וצפון וירג'יניה ובשטח כולל של 2.5 מיליון מ"ר, 94 נכסים קמעונאים ב-8 מדינות ובשטח כולל של 1.3 מיליון מ"ר, אולמות תצוגה ושטחים משרדיים בהיקף של 0.8 מיליון מ"ר. בנוסף, החברה מחזיקה בבעלות של 47.6 אחוז בקרן הנדל"ן Americold, בעלת מרכזי אחסון בקירור ברחבי ארה"ב, בבעלות על מלון פנסילבניה בניו יורק ובבעלות על שטחים תעשייתיים ומחסנים בניו ג'רזי. החברה ממוקמת בניו יורק.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.