10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 10/6/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-14/6/22)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות מומלצות למכירה בחסר על בסיס בינה מלאכותית
  מניות מומלצות למכירה בחסר על בסיס בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות מומלצות למכירה בחסר על בסיס בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא SWN . אופציות מומלצות ובולטות נוספות XELA וכן RCL . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת סאות'ווסטרן אנרג'י פועלת כחברת אחזקות בתחום האנרגיה ועוסקת בחיפוש, הפקה ואספקת גז טבעי ונפט בארה"ב. פעילות החברה כוללת הפצה ותמסורת גז טבעי ל-148 אלף לקוחות פרטיים, מסחריים ותעשייתיים בארקנסו, אוקלהומה, טקסס, ניו מקסיקו ולואיזיאנה (נכון לסוף שנת 2005); חיפוש, פיתוח והפקת גז טבעי ונפט גולמי באגני הניקוז במפרץ מקסיקו, ארקומה, לואיזיאנה ומזרח טקסס ושיווק גז טבעי מתוצרתה ועבור חברות מצד שלישי. ברשות החברה עתודות גז בהיקף של 23.4 מיליארד מ"ק. סאות'ווסטרן אנרג'י הוקמה ב-1929 ומרכזה ביוסטון.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.