החבילה כוללת את המניות הנסחרות ביותר על ידי פלטפורמת המסחר "רובין הוד". על בסיס הפלטפורמה הזו, האלגוריתם של I KNOW FIRST מזהה את המניות הפוטנציאליות ביותר ומייצר תחזיות שכוללות:

  • 10 מניות לקנייה
  • 10 מניות למכירה (שורט)

שם החבילה: מניות רובין הוד
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 20/1/22
תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-20/4/22)
אחוז דיוק: 60%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית_hebrew chart

תחזית מניות רובין הוד מתאריך 20/1/22 הניבה תשואות מרשימות בטווח של 3 חודשים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית MRO . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית XOM ומניית GEVO . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

חברת מרתון אויל עוסקת בחיפוש והפקת נפט וגז טבעי ועסקי אנרגיה בינלאומיים. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: חטיבת החיפוש וההפקה עוסקת בחיפושי נפט בארה"ב, נורבגיה, גינאה המשוונית, אנגולה וקנדה, כשמתקני ההפקה מצויים בארה"ב, בריטניה, אירלנד, נורבגיה, גינאה המשוונית, גאבון ורוסיה. נכון לסוף שנת 2004 היו ברשות החברה עתודות נפט בהיקף של 1.139 מיליארד חביות. חטיבת הזיקוק, השיווק והתעבורה מפעילה שבעה בתי זיקוק, המפיקים נפט גולמי, בנזין ודיזל, מגוון סוגי אספלט, שעווה ותוצרי לוואי אחרים של נפט. חטיבה זו משווקת את תוצרתה ליישומי חימום והסקה, תעשיות ויצרנים שונים, קבלנים, גופי ממשל ויצרני כימיקלים וכן מפעילה תחנות דלק ברחבי ארה"ב. חטיבת הגז עוסקת בהפקת גז ונוזלי גז, מתאנול, תפעול מתקני טיפול ומאגרי גז, קווי צינור ותעבורה ושיווק גז. מרתון אויל הוקמה ב-1962 ומרכזה ביוסטון, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.