רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר הביטוח המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).
בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך עולם מניות הביטוח. האלגוריתם מסמן את ההזדמנויות הטובות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר הביטוח
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 25/1/22
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-25/4/22)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים
  מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים_hebrew chart

  מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 25/1/22 לטווח של 3 חודשים בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר הביטוח. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא UNM 3 חודשים. מניות בולטות נוספות: מניית BRK-B ומניית EIG -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 3 חודשים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת יונאם פרובידנט מספקת מגוון מוצרי ביטוח ללקוחות עסקיים ופרטיים בארה"ב ובריטניה. פעילות החברה כוללת שיווק פוליסות ביטוח כגון ביטוחים קבוצתיים ויחידים להבטחת הכנסה, כיסוי קצר וארוך טווח ושירותי ניהול ביטוחי אובדן כושר עבודה; ביטוחי חיים, תאונות, סרטן ומחלות סופניות; ביטוחי חיים, סרטן ומחלות סופניות המשווקות באמצעות חברת הבת Colonial Life & Accident Insurance; ניהול הכנסות מביטוחים שאינם משווקים יותר בתחום ביטוחי המשנה, ביטוחי חיים, תפעול, פנסיות, ביטוחי בריאות ואנונות. החברה משווקת את מוצריה בעיקר למעסיקים ועובדיהם, הוקמה ב-1848 ומרכזה בצ'טנוגה, טנסי.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.