רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר הביטוח המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).
בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך עולם מניות הביטוח. האלגוריתם מסמן את ההזדמנויות הטובות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר הביטוח
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 31/5/22
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-7/6/22)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים_hebrew chart

  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 31/5/22 לטווח של 7 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר הביטוח. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית AWH . מניות בולטות נוספות: מניית GLRE ומניית MTG -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת אלייד וורלד אינשורנס פועלת כחברת ביטוח ומתמקדת בביטוחי רכוש, נזיקין וביטוחי משנה. החברה מציעה מגוון פוליסות ביטוח, בין היתר ביטוחי חובה כלליים עבור מלונות ובתי קזינו, יצרנים, רשויות מקומיות ונדל"ן; פוליסות ביטוח לכיסוי ענפי אנרגיה כמו כרייה, מתכות וזכוכית, נפט וגז; פוליסות ביטוח נזיקין, אחריות מקצועית וביטוחי בריאות לענפי הכימיקלים, בנייה, מוצרי צריכה, אנרגיה, ייצור ותחבורה; כיסוי מיוחד לאחריות מקצועית עבור רופאים ועובדי בתי חולים, מרפאות, בנקי דם ומרכזי שיקום וכן ביטוחי משנה כמו רכב מסחרי, חבות, תאונות, אובדן כושר עבודה, פיצויי עובדים ועוד. החברה פועלת ממרכזים בברמודה, ארה"ב, אירופה ואנגליה. אלייד וורלד אינשורנס הוקמה ב-2001 ומרכזה בהמילטון, ברמודה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.