מניות חברות נדל"ן מומלצות
רשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות נדל"ן המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט). שירות תחזית חברות נדל"ן המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

  שם החבילה: מניות חברות נדל"ן מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 5/8/21
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-12/8/21)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים_hebrew chart

  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 5/8/21 לטווח של 7 ימים בלטה חבילת מניות חברות נדל"ן מומלצות. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית GEO . מניות בולטות נוספות: מניית CRH ומניית SPG -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת גיאו גרופ מספקת שירותי מיקור-חוץ ממשלתיים בתחומי ניהול מתקנים לבריאות הנפש, ענישה ומעצר. בארה"ב, אוסטרליה, דרא"פ, אנגליה וקנדה. שירותי החברה כוללים הפעלת מתקנים ברמות אבטחה מגוונות ומרכזי אשפוז לבריאות הנפש, בהם היא מספקת שירותי אבטחה, טיפול מנהלה, שיקום, חינוך, בריאות ומזון; הפעלת תוכניות להקניית מיומנויות לקראת השתלבות אסירים ומאושפזים במקומות עבודה, הכוללות הדרכה, חינוך בריאותי, אימון לאחריות פיננסית, מימנויות הורות, שליטה בזעם וגמילה מאלכוהול וסמים; פיתוח מתקנים חדשים, ושירותי ייעוץ, תכנון וניהול בניית של מתקני ענישה ומעצר חדשים ושיפוץ מתקנים קיימים. גיאו גרופ נוסדה ב-1984 ומרכזה בבוקה-ראטון, פלורידה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.