רכישות בעלי עניין
חבילה זו מכילה את המניות המומלצות לקנייה אשר מאופיינת בביצוע רכישות ע"י בעלי עניין. רכישות בעלי עניין
(Insider Trading) עשויות להוות אינדיקציה משמעותית כי המחזיקים הגדולים של החברות מעריכים כי החברה נסחרת בזול ביחס לשווי שלה ולכן מבצעים עסקות לקניית המניות של החברה.
אלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית סורק באופן יומי חברות המאופיינות בעסקאות אלו.

  שם החבילה: רכישות בעלי עניין
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 21/1/22
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-21/4/22)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות מומלצות באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

  בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות מומלצות באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית מתאריך 21/1/22 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 3 חודשים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית ATI . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית GRIN ומניית SB . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת אלייניי טכנולוג'יס עוסקת בייצור והפקת חומרים מבוססי מתכת למגוון שימושים תעשייתיים ומסחריים. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: האחת עוסקת בהפקה, עיבוד והפצה של פלדת אל-חלד, סגסוגות מבוססות ניקל, סגסוגות מיוחדות וסגסוגות מבוססות טיטניום במגוון תצורות: לוחות, גיליונות, צינורות, פסים מהונדסים ומדויקים, גיליונות סיליקון מוליכי חשמל וכלי פלדה. חטיבה שניה עוסקת בהפקה, עיבוד והפצה של סגסוגות ניקל ומגנטים, סגסוגות טיטניום, זירקוניום, הפניום, ניוביום, טנטלום ומתכות אחרות בתצורות כמו צינורות, מוטות, קורות וכבלים. חטיבה נוספת עוסקת בהפקה וייצור אבקת טונגסטן, סגסוגות פחמן ופלדה ומוצרי חיתוך ועיבוד מבוססי טונגסטן וכן שירותי חיתוך ועיבוד ללקוחות תעשייתיים. מוצרי החברה משמשים לקוחות בתעשיית החלל-אוויר וביטחון, בנייה וכרייה, רכב, חברות נפט וגז, עיבוד כימיקלים, יצרני ציוד עיבוד מזון, תחבורה, רפואה ועוד. פעילות החברה מתפרסת על בכל העולם, תוך התמקדות בארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, סין ויפן. מרכז החברה בפיטסבורג, פנסילבניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.