במסגרת חבילה זו בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך רשימה של מניות אשר עומדות בקריטריונים הפונדמנטליים שונים.
האלגוריתם מדרג את ההזדמנויות הטובות ביותר על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.
הקריטריונים הפונדמנטליים :

  • מכפיל הרווח
  • מכפיל צמיחה
  • מכפיל הון
  • מכפיל מכירות
  • יחס פוזיציות השורט שנעשו על המניה

שם החבילה: מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים: מכפיל הון נמוך
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 1/10/21
תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-5/10/21)
אחוז דיוק: 70%
השקעות בשוק ההון
השקעות בשוק ההון_hebrew chart

השקעות בשוק ההון: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 1/10/21 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים: מכפיל הון נמוך. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית NM . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית RRC ומניית ARCB . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

חברת נאביוס מריטיים הולדינגס עוסקת בתעבורה ימית, ומתמחה בהובלה, מסחר, אחסון ולוגיסטיקה של מטענים גדולים בכל העולם. החברה מפעילה ספינות תובלה למטענים גדולים, כלים שכורים וחכורים ומתמחה בביצוע תמרוני מטען מורכבים ולוגיסטיקה של מטענים כבדים בכל העולם וכן במתן פתרונות לפי דרישות מיוחדות. פעילות נוספת כוללת בעלות על מסוף הסחורות הכבדות הגדול באורוגוואי, ניהול סיכוני תעבורה ימית ושירותי ייעוץ תעבורה, כמו גם שותפות פיננסית במיזמים שונים בתחום. נאביוס מריטיים מתמקדת בניהול סיכונים, המאפשר לשותפים עסקיים לצמצם חשיפת מטענים ומיכליות ולשלוט בעלויות משלוח ודלק. לקוחותיה כוללים יצרני חומרי גלם, סוחרים ויצואנים חקלאיים, משתמשי קצה תעשייתיים, בעלי ספינות, שוכרי ספינות, מתווכי ספינות, סוכנים ושותפים עסקיים פיננסיים. לחברה משרדים בארה"ב, יוון ואורוגוואי.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.