10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 7/1/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-11/1/22)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות מומלצות
  מניות מומלצות_hebrew chart

  מניות מומלצות : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 3 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא SLB . אופציות מומלצות ובולטות נוספות VIAC וכן CVE . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת שלאמברגר עוסקת במתן שירותי תפעול ותחזוקת שדות נפט, טכנולוגיה, ניהול פרויקטים, פתרונות מידע וייעוץ מקצועי לחברות בתעשיית הנפט והגז. פעילות החברה מאורגנת בשתי חטיבות עסקיות: חטיבת שירותי שדות נפט מספקת שירותי קידוח והפקה, מוצרים ושירותים להערכת כדאיות קידוח, קידוח ישיר, בינוי, הכנה וגימור בארות, ייעוץ, פיתוח תוכנות, ניהול מידע ונתונים ושירותי תשתיות. חטיבה שניה כוללת את פעילות חברת הבת WesternGeco ומספקת שירותי אבחון וגילוי פעילות סיסמולוגית, הדמיית מאגרים תת קרקעיים, בקרה ושירותי פיתוח. שלאמברגר הוקמה ב-1927 ומרכזה בניו יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.