מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 14/6/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-17/6/22)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות לשורט על בסיס בינה מלאכותית
  מניות לשורט על בסיס בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות לשורט על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 14/6/22 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית OIS . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית REI ומניית PDS . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת אויל סטייטס אינטרנשיונל מספקת שירותים ומוצרים לחברות קידוח והפקת נפט וגז. החברה פועלת בשלוש חטיבות: חטיבת המוצרים הימיים מתכננת, מייצרת, בודקת, מרכיבה, מתקנת ומשווקת ציוד תת-ימי, כלים ימיים, מתקני קידוח, צינורות תת ימיים, מערכות הרמה, מבני קיבוע תת-ימיים וכיסויי אסדות; חטיבת שירותי הצנרת משווקת צינורות, מספקת שירותי תיקון, לוגיסטיקה ומלאי, וכן תמחור, הזמנה, מעקב ודיווח פיננסי מקוון; וחטיבת אתרי הקידוח מספקת מוצרים ושירותים עבור הקמה ותחזוקת זרימת נפט וגז מבאר הקידוח, הכוללים קידוח, השכרת ציוד, מגורי והאכלת עובדים, לוגיסטיקה ובנייה מודולרית. אויל סטייטס אינטרנשיונל נוסדה ב-1995 ומרכזה ביוסטון, טקסס.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.