לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

  שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 20/3/2020
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-24/3/2020)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות לקנייה על סמך אלגוריתמים
  מניות לקנייה על סמך אלגוריתמים chart

  מניות לקנייה על סמך אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 20/3/2020 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית DHX . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CDE ומניית PRTK . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת דייס הולדינגס מפעילה אתרי תוכן בתחום התעסוקה עבור עובדים וחברות טכנולוגיה ופיננסים בארה"ב. החברה מציעה מאגרי נתונים וכלים לחיפוש וניהול משרות ממוקד, כגון סוכני חיפוש, העלאת קורות-חיים לאינטרנט ותוכן בנושאי קריירה וכן איתור עובדים מקצועיים על פי קריטריונים מוגדרים מראש. דייס הולדינגס נוסדה ב-1991 ומרכזה בניו-יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.