מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 27/8/21
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-28/11/21)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות לקנייה על בסיס בינה מלאכותית
  מניות לקנייה על בסיס בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות לקנייה על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 27/8/21 לטווח של 3 חודשים בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא DVN 3 חודשים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית PDCE ומניית CLR . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת דיבון אנרג'י עוסקת בחיפוש, קידוח, הפקה וזיקוק נפט וגז טבעי. פעילות החברה כוללת רכישת מתקני קידוח והפקה; העברת נפט, גז טבעי וגז נוזלי; עיבוד ושיווק גז, נפט ודלקים ומתן שירותי קבלנות בתחום קווי צינור, מתקני אחסון וטיפול ועיבוד גז. מתקני החברה מצויים בחמישה אזורים גיאוגרפיים בצפון אמריקה וקנדה וכן באזרביג'אן, סין, מצרים, גינאה המשוונית, גאבון וחוף השנהב. החברה מייצרת כ-68 מיליון ליטר גז טבעי ביום, כ-4% מהתפוקה בארה"ב. כ-60% מהייצור הינו גז טבעי ו-40% נפט. לחברה עתודות נפט וגז טבעי של כ-2.07 מיליארד חביות נפט וגז נכון לסוף שנת 2004. דיבון אנרג'י הוקמה ב-1971 ומרכזה באוקלהומה סיטי, אוקלהומה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.