10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).

  שם החבילה: אופציות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 23/2/21
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-2/3/21)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 7 ימים, בלטה חבילת אופציות. האופציה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא AA . אופציות מומלצות ובולטות נוספות MRO וכן NCLH . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת אלקואה עוסקת בהפקה ועיבוד של אלומיניום, אלומיניום מעובד ואלומינה עבור יישומים תעשייתיים ומסחריים. פעילות החברה כוללת כרייה, זיקוק, ליטוש, התכה, עיבוד, גלוון ומחזור מוצרי מתכת ואלומיניום הכוללים גיליונות, צינורות, לוחות שטוחים ועוד; ייצור והנדסת מוצרים עבור תעשיית החלל-אוויר וביטחון, רכיבי רכב, יסודות לבנייה ועוד; ייצור ושיווק ציוד אחסון ואריזה כולל אריזות למגוון מוצרי מזון, אריזות עם גרפיקה, מוצרי אחסון גמישים, שקיות פלסטיק, אריזות הגנה, פקקים, סוגרים ופולימריזציה. בתחום המוצרים שאינם מבוססים על אלומיניום מספקת החברה ציוד טלקומוניקציה, ציוד לבניה ולתעשייה, כבלים מסיבים-אופטיים, מערכות חשמל לרכב, יציקות מדויקות ורצועות הידוק תעשייתיות, מסילות ויניל ופקקים מפלסטיק. את מוצרי החברה ניתן למצוא במטוסים, רכבים, יישומים תעשייתיים, תחבורה מסחרית, אריזות, יישומי בניה ועוד. אלקואה פועלת באסיה, אוסטרליה, אירופה, דרום אמריקה וארה"ב, נוסדה ב-1888 ומרכזה בפיטסבורג, פנסילבניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.