מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 9/2/2020
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-12/2/2020)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית chart

  בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית מתאריך 9/2/2020 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 3 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית NOV . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית FTK ומניית JKS . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת נשיונאל אוילוול-וארקו עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק ציוד ורכיבים, המשמשים בתהליך הקידוח וההפקה בתעשיית הנפט והגז. בנוסף, החברה מספקת שירותי פיקוח בשדות נפט וגז ושירותי ניהול ואינטגרציית שרשרת אספקה. קו המוצרים לשימוש בתוך הבארות כולל צינורות וכלי עבודה, מנועי קידוח, סלילים, ציוד בקרת לחץ והיגוי עבור השלבים השונים של הבנייה, הקידוח והפקת הנפט והגז. בנוסף, החברה מספקת פתרונות קידוח הכוללים מערכות בקרה ומכשור, מנופים, נוזלים ומודולים לשימוש בתהליכי קידוח, כלי מדידת משקל וכוח, משאבות לחץ גבוה, מקדחים, חבלי כינון, מכשור הגבהה והחלקה, ציוד בטיחות ופינוי אשפה. תחום התמחות נוסף של החברה הינו בפעילות ימית, הכוללת סיוע ואספקת ציוד ומערכות הנדסה לבנייה וקיבוע מתקני קידוח ימיים וכן בשירותי תכנון, הנדסה וניהול פרויקטים בתחום הקידוח וההפקה. החברה ממוקמת ביוסטון, טקסס.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.