לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את החברות המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

  שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-50$
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 30/3/21
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-6/4/21)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית
  מניות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 7 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-50$. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא TUP 7 ימים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CZWI ומניית ARLP . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת טפרוור עוסקת בייצור ומכירת מוצרי אחסון מזון, כלי הכנה והגשה לבית ומוצרי יופי וחן. החברה מייצרת ומשווקת כלי אחסון מזון, כלי מטבח שונים, כלי הכנה, בישול והגשת אוכל, צעצועים חינוכיים לילדים, מוצרים למיקרוגל ומתנות תחת שם המותג Tupperware. בנוסף, החברה מייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח והגיינה אישית, מוצרי קוסמטיקה, מוצרים לטיפוח הגוף ולאמבטיה, ניירות טואלט ובשמים תחת שם המותג BeautyControl. החברה מפעילה גם קו אספקה של מוצרים לחנויות פדיקור-מניקור ומוצרים משלימים לטיפוח העור. טאפרוור משווקת את מוצריה באמצעות חנויות ורשתות שיווק, מפיצים, סיטונאים, חוגים ומסיבות בית, ערוצי קניות ואתרי אינטרנט בכל העולם. החברה הוקמה ב-1996 ומרכזה באורלנדו, פלורידה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.