החבילה כוללת את המניות הנסחרות ביותר על ידי פלטפורמת המסחר "רובין הוד". על בסיס הפלטפורמה הזו, האלגוריתם של I KNOW FIRST מזהה את המניות הפוטנציאליות ביותר ומייצר תחזיות שכוללות:

  • 10 מניות לקנייה
  • 10 מניות למכירה (שורט)

שם החבילה: מניות רובין הוד
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 28/1/22
תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-29/4/22)
אחוז דיוק: 60%
מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים
מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים_hebrew chart

מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 28/1/22 לטווח של 3 חודשים בלטה חבילת מניות רובין הוד. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית GME . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית MRO ומניית XOM . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

חברת גיים-סטופ מפעילה רשת חנויות בינלאומית למכירת תוכנות, משחקי וידאו ומחשב ומוצרי בידור. הרשת מונה 4,400 סניפים (נכון לסוף שנת 2005) בארה"ב, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד, בריטניה וקנדה, המוכרים מוצרים חדשים ומשומשים הכוללים תוכנות, חומרה ואביזרי משחק למחשבים אישיים וקונוסולות משחק כמו סוני פלייסטיישן, אקס-בוקס ונינטנדו. החברה מפעילה אתר סחר אלקטרוני ברשת, GameStop.com ומפיקה מגזין העוסק במשחקי וידאו ומחשב, מדריכי אסטרטגיה, בובות משחק ואביזרים נלווים. מרכז החברה בגרייפויין, טקסס. גיים-סטופ הינה חברת בת של בארנס ונובל.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.