רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר הביטוח המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).
בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך עולם מניות הביטוח. האלגוריתם מסמן את ההזדמנויות הטובות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר הביטוח
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 23/4/21
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-24/4/22)
  אחוז דיוק: 70%
  מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים
  מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים_hebrew chart

  מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של שנה ,בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר הביטוח. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית AFG . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AGO ומניית UNM . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת אמריקן פייננשל פועלת כחברת אחזקות בתחום הביטוח ועוסקת בשיווק פוליסות ביטוחי רכוש ונזיקין. הביטוחים כוללים, בין היתר, ביטוח כלי שיט, חקלאות, ציי רכבים, מטרייה, ביטוח בכירים ומוצרים פיננסיים מיוחדים הכוללים פיצויים, נאמנות וביטוחי בעלות. ביטוחים נוספים:תוכניות פנסיה ופרישה, ביטוח רפואי משלים, ביטוחי חיים וביטוחי מנהלים. בנוסף, עוסקת החברה, באמצעות חברות בת, במגוון תחומים הכוללים מתן הלוואות, תוכניות חיסכון, שירותי ליסינג, בנקאות, ניהול נדל"ן, הפצת מזון ועסקי בידור ומדיה. אמריקן פייננשל פועלת בארה"ב, מקסיקו, קנדה, פורטו ריקו ואירופה ומרכזה בסינסינטי, אוהיו.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.