10 מניות מומלצות אשר נמצאות במחיר הגבוה מזה 52 שבועות.
רשימת המניות המומלצות כוללת מניות אשר נמצאות במחיר הגבוה מזה 52 שבועות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג). שירות תחזית

  שם החבילה: מניות אשר נמצאות במחיר הגבוה מזה 52 שבועות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 18/7/21
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-19/10/21)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים
  מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים_hebrew chart

  בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים מתאריך 18/7/21 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 3 חודשים. המניה המומלצת בחבילה זו MDP. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית DDS ומניית HIFS . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת מרדית' עוסקת בהוצאה לאור ושיווק מגזינים, שידורי טלוויזיה, ספרים, שיווק משולב ומדיה אינטראקטיבית. פעילות החברה מאורגנת בשתי חטיבות עסקיות: האחת עוסקת בהוצאה לאור של 17 מגזינים בתחום משק הבית, בין היתר Better Homes and Gardens, Ladies' Home Journal ו-Country Home; הוצאה לאור של יותר מ-160 מגזיני צרכנים; הדפסה ושיווק ספרים בתחום עיצוב הבית, ספרי בישול, גננות ועוד; ניהול מאגר לקוחות ו-24 אתרי אינטרנט נישתיים וכן מתן זיכיונות לשימוש בשמות המותג שבבעלותה. חטיבה שנייה עוסקת בתפעול 13 ערוצי טלוויזיה המתמקדים במשק הבית תוך שיתופי פעולה עם רשתות השידור CBS, NBC, FOX ו-UPN ובעלות על תחנת רדיו. מרדית' הוקמה ב-1902 ומרכזה במוינס, אייווה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.