חבילת תחזיות למניות ממדד ה- S&P 100 זו מיועדת למשקיעים ואנליסטים המעוניינים בתחזיות למניות הגדולות המבטיחות ביותר מהמדד האמריקאי למסחר חיובי ושלילי

  • 10 המניות הכי מומלצות לקניה
  • 10 המניות הכי מומלצות למסחר שלילי (שורט)

שם החבילה: מניות ממדד ה- S&P100
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 15/4/22
תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-19/4/22)
אחוז דיוק: 90%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם_hebrew chart

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של 3 ימים. המניה המומלצת בחבילה זו COF. מניות בולטות נוספות: מניית MS ומניית GS -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 3 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת קפיטאל וואן פייננשל הינה קבוצת אחזקות פיננסית, העוסקת במתן שירותי אשראי ופיננסים בארה"ב ובעולם. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: חברת הבת Capital One Bank משווקת כרטיסי אשראי ומוצרים פיננסיים נלווים. חברת הבת Capital One F.S.B מספקת שירותי הלוואות מסחריות ופרטיות ומוצרי הפקדה ללקוחות פרטיים. חברת Capital One Auto Finance, מציעה הלוואות ופתרונות מימון רכב, כולל מימון לרכישת רכבים חדשים ומשומשים וכן שחזור הלוואות רכב קיימות. פעילות הקבוצה כוללת גם מתן אשראי צרכני לשירותים רפואיים, אשראי וליווי לעסקים קטנים, משכנתאות, שיווק מוצרי ביטוח, שיווק מוצרי השקעה ותוכניות חיסכון אותן היא משווקת בצורה ישירה ועקיפה. פעילותה הבינלאומית של החברה כוללת גם את בריטניה וקנדה. קפיטאל וואן פייננשל ממוקמת במק'לין, וירג'יניה.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.