לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות החברות שערכן נמוך מ-10$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

  מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$
  שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 7/8/2019
  תקופת התחזית: ב-7 ימים (עד לתאריך ה-14/8/2019)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם chart

  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם מתקדם : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב-7 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית IVC .. מניות בולטות נוספות: מניית IMGN ומניית PXLW -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של ב-7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת אינווקייר עוסקת בעיצוב, ייצור והפצת ציוד ואביזרים רפואיים למגזר הפרטי והציבורי. קו המוצרים כולל כסאות גלגלים חשמליים ומכאניים, הליכונים, מוצרים אורתופדיים ושיקומיים, מיטות טיפולים, מוצרים לטיפול בבעיות שינה, בלוני חמצן ועוד. החברה גם פועלת כמפיצת משנה של מוצרים לטיפול בסכרת, פצעים וציוד רפואי נוסף לבית. החברה מפיצה את מוצריה באמצעות צוותי מכירה ישירה, מפיצי משנה ונציגי יצרנים ללקוחות הכוללים ספקי שירותים רפואיים, ארגוני בריאות ורשויות ממשל בארה"ב, אוסטרליה, קנדה, אירופה וניו זילנד. אינווקייר הוקמה ב-1885 ומרכזה באלייריה, אוהיו.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.